قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی: ما سربازان عملی امام و انقلاب هستیم

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:   ما سربازان عملی امام و انقلاب هستیم

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: ما سربازان عملی امام و انقلاب هستیم که باید بدون هیچ چشمداشتی نسبت به ماموریت‌های خطیر و سنگینی که امام راحل(س) به این نهاد محول کرده‌اند، انجام وظیفه کنیم.

 

اصغر آب‌خضر، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس حضرت امام خمینی(س) اظهار کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نهادی انقلابی است.

 

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن بیان مطلب فوق افزود: امام خمینی(س) پس از انقلاب اسلامی، نهادی را تعریف کردند که مسئولیتی فرانهادی دارد و در حقیقت ما اقدامات مراسم نظام جمهوری اسلامی را انجام می‌دهیم و وظیفه‌ی ما فرانهادی است.

 

وی تصریح کرد: البته با حضور به موقع و انعکاس مناسب رسانه‌ها که وظیفه‌ی سختی را نیز برعهده دارند، اقداماتی که توسط ما انجام می‌شود را منعکس می‌کنند و اگر رسانه‌ها درکنار ما نباشد به طور حتم اقدامات ما بدون بازخورد خواهد ماند و به ثمر نخواهد رسید.

 

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر فاصله‌ی زیادی با آرمان‌های انقلاب اسلامی که امام راحل(س) طراحی کرده بودند، وجود دارد، بیان کرد: اما نسبت به هجمه ی سنگینی که استکبار بر علیه ایران اسلامی انجام داده و در حال حاضر اسلام هراسی و پروژه های مختلفی را بر علیه ایران اسلامی در دست اجرا دارد که مسلما در صدد ضدیت با آرمان‌های والای امام راحل(س) است، از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم.