قاری کرجی: امیدواریم به زودی شاهد از بین رفتن رژیم سفاک آل سعود باشیم

قاری کرجی:  امیدواریم به زودی شاهد از بین رفتن رژیم سفاک آل سعود باشیم

قاری کرجی: ما آرزو میکنیم که خون‌های به ناحق ریخته شده در راه رمی جمره و احیای توحید، دامن آل سعود را بگیرد و به زودی شاهد از بین رفتن این رژیم سفاک خواهیم بود.

 

صالح ادهمی فرد، قاری کرجی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس حضرت امام خمینی(س) اظهار کرد: فضای معنوی حرم مطهر امام راحل(س) قابل وصف نیست و تلاوت در فضایی که سکوت کامل حکمفرما باشد و افراد در صفهای منظم و یکپارچه جهت استماع قرآن نشسته باشند، بسیار جالب است.

 

این قاری بین المللی ادامه داد: یکی از دلایلی خوبی که تلاوتهای بسیاری در ماه رمضان در اینجا انجام شده این است که این فضا برای افراد جذاب بوده و امیدوارم این برنامه ادامه دار باشد.

 

وی خطاب به کسانی که در پی آموزش قرآن هستند بیان کرد: تلمذ در محضر اساتید قرآن که عمدتا جلساتی را در مساجد برگزار می‌کنند و زحمات زیادی را این عزیزان می‌کشند در حالی که گمنامند.

 

ادهمی فرد خاطرنشان کرد: قبل از فراگیری علوم تلاوت قرآن مثل روخوانی، روانخوانی و تجوید یا قرائت تقلیدی به قرائت حرفه ای نپردازند.

 

این قاری برجسته ی بین المللی که سال قبل نیز در فاجعه ی منا حضور داشته بیان کرد: در آستانه ی برگزاری مراسم حج داغی که وهابیت و آل سعود در عید قربان سال پیش بر دل انسان‌های آزادمنش و حقیقت دوست گذاشت سرد شدنی نیست و مشاهده می‌کنیم هنوز هم مسئولیت این ضایعه را نپذیرفتند و به این دلیل امسال حج برگزار نمی‌شود.

 

قاری قرآن ادامه داد: آرزو می‌کنم خداوند به بازماندگان آن فاجعه‌ی دلخراش صبر عنایت کند و از مسئولان نیز درخواست توجه ویژه به این افراد جهت دلجویی از آنها داریم.