نویسنده‌ی کتاب: به تأسی از امام راحل(س) کتابی در خصوص مبارزه با بی عدالتی و ظلم نوشتم

نویسنده‌ی کتاب:	  به تأسی از امام راحل(س) کتابی در خصوص مبارزه با بی عدالتی و ظلم نوشتم

نویسنده‌ی کتاب در خصوص اثری که از او به تازگی به چاپ رسیده گفت: با توجه به اینکه دیدگاه امام راحل (س) اعتراض به تضییع حقوق مظلومان و ظلم ظالمان بود، من نیز به تأسی از ایشان تصمیم گرفتم تا در خصوص رویدادهای جهان بنویسم و با نگرش و سبک اعتراضی در خصوص وضعیت کنونی حاکم بر جامعه ی بشری شروع کردم و به دنبال آن هستم تا بتوانم با همفکری دیگران، راهکار بهتری جهت مدیریت بحران در جهان پیدا کنیم.

سهیلا پرویزی، بانوی نویسنده‌ی کتاب با حضور در مرقد مطهر امام راحل(س) به ایشان ادای احترام کرد و در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس حضرت امام خمینی(س) اظهار کرد: امام خمینی(س) شخصیتی بزرگوار و تاثیر گذار در تاریخ بودند و انقلابی که ایشان در ایران اسلامی ایجاد کرد الگوی دیگر کشورها شد و سبب شد دنیا ایشان را بشناسد.
 
وی ادامه داد: من شاید در آن زمان کودکی بیش نبودم اما در واقع ثاتیرات بسیاری این حرکت امام راحل(س)بر ما گذاشت و بهترین خاطرات ما در دوران کودکی مربوط به ایام دهه فجر و پس از آن ایام رحلت امام خمینی(س) است که حضور در حرم مطهر امام آن را برای من دوباره  تداعی کرد.
 
وی در خصوص مباحث موجود در کتابش تصریح کرد: عقده های درونی بشر، وضعیتی نابسامان و نامتوازن را برای ما به وجود آورده است و ما باید بتوانیم این وضعیت را به چالش نقد و تفسیر ادبی بکشانیم، چنانچه در شرایطی که در دنیا حاکم است و متاسفانه به دنبال جنگ و بی خانمانی‌های پی در پی، اولین قربانی عشق و انسانیت است و شاهدیم روابط بشر از جنبه ی عاشقانه به جنبه ی کاسبکارانه تبدیل شده است و همگان نیز به دنبال منافع آنی و زودگذر خویش هستند.
 
پرویزی با اشاره به نام کتاب خود با عنوان(زنی از جنس احساس) تصریح کرد: نکته ی قابل توجه در این کتاب این است که نویسنده در آن به هیچ وجه به دنبال دیدگاه فمنیستی و مردستیز نیست و عکس نوشته‌ها و طرح‌های موجود در کتاب، گویای این مطلب است. 
 
وی اظهار کرد: فردی که مخاطب این کتاب است متوجه خواهد شد که من به عنوان یه زن به این جنبه از زندگی بشر نگاه کرده و مشکلات جامعه ی امروزی را به این طریق منعکس کرده ام و تاثیرات مثبتی نیز داشته است.
 
این نویسنده ی با ذوق که بیشتر از یک ماه است کتابش به چاپ رسیده با شرکت در نمایشگاه کتاب سال جاری، سعی کرده دراین کتاب به مخاطبانش توجه کند و بازخورد خوانندگان کتابش را نیز مثبت ارزیابی می‌کند.