تجدید میثاق استاندار و مدیران ارشد استان البرز با آرمان های والای امام راحل(س) در هفته دولت

تجدید میثاق استاندار و مدیران ارشد استان البرز با آرمان های والای امام راحل(س) در هفته دولت
استاندار البرز به همراه معاونان، مشاوران ، فرمانداران و جمعی از مدیران کل استان صبح امروز با حضور در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با آرمان های والای امام راحل (س) تجدید میثاق کردند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس حضرت امام خمینی(س)، سید حمید طهائی پس از تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی (س) اظهار کرد: در این هفته ضمن تجدید میثاق با امام راحل(س) که با تلاش‌ها و مجاهدت‌های خویش انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند و ما باید ادامه دهنده راه آن بزرگوار باشیم.

 

وی افزود: در شرایط فعلی تلاش دولت تدبیر و امید و همت مردم بر این است که دیدگاه های امام راحل را محقق سازند.

 

طهائی تصریح کرد: درهفته دولت با سفر به هر شهرستان به همراه جمعی از مدیران استان تجدید بیعتی با آرمانهای شهدای انقلاب اسلامی داریم و دیداری نیز با خانواده های معظم شهدا داشته و بخشی از پروژه های هفته دولت را افتتاح می شود.

 

استاندار البرز با اشاره به اینکه دیدارهای مردمی ما در هفته دولت امسال متفاوت از سالهای قبل در بخشها و شهرستانهای استان و روستاها برگزار می شود و در جریان این دیدارها اعضای شوراها و دهیاریها و بخشی از مشکلات مردم را بررسی و پیگیری می کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: توفیق همه خدمتگزاران است که رهرو صادق منویات امام راحل و پیاده کننده دیدگاه های دولت تدبیر و امید باشند.

 
مطالب مرتبط: