رییس کانون عالی بازنشتگان تامین اجتماعی : یکی از دستورات مهم امام راحل(س) پس از انقلاب خدمت به محرومان و مستضعفان جامعه بود

رییس کانون عالی بازنشتگان تامین اجتماعی :  یکی از دستورات مهم امام راحل(س) پس از انقلاب خدمت به محرومان و مستضعفان جامعه بود

رییس کانون عالی بازنشتگان تامین اجتماعی گفت: یکی از دستورات مهم امام راحل(س) پس از انقلاب و تشکیل حکومت دینی خدمت به محرومان و مستضعفان جامعه بود که ایشان در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نفرمودند.

 

بیات، رییس کانون عالی بازنشتگان تامین اجتماعی و رییس بیمارستان شهید فیاض بخش در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس حضرت امام خمینی(س) اظهار کرد: افکار و اندیشه‌های بلند امام بزرگوار سرلوحه‌ی زندگی ماست و ما از دوستداران و ارادتمندان امام راحل(س) و همواره گوش به فرمان ایشان بودیم.

 

بیات ادامه داد: امام خمینی(س) به عنوان انسانی کاریزماتیک، نقش الگویی بی بدیل را برای ما اجرا می‌کرد و سعی کردیم تا جائی که می‌توانیم به دستورات ایشان اهمیت داده و به آن عمل کنیم.

 

وی خاطرنشان کرد: بیمارستان شهید فیاض بخش در زمینی به وسعت 22 هکتار بنا شده و در حقیقت بزرگترین بیمارستان ملکی سازمان تامین اجتماعی است که حدود 140 پرسنل و 250 پزشک در آن مشغول به خدمت هستند و سه درمانگاه تابعه در پیکان شهر، میدان آزادی و همچنین رو بروی سازمان تامین اجتماعی دارد.

 

رئیس بیمارستان شهید فیاض بخش تصریح کرد: ما درجنوبی ترین قسمت شهر تهران و در بیمارستان شماره‌ی دو( شهید فیاض بخش) خدمات قابل توجهی با توجه به وسعت بیمارستان که مراجعانی از نقاط جنوب و جنوب غربی تهران و مناطق خلیج فارس، اسلامشهر و کرج دارد، به مردم می‌دهیم.

 

وی با اشاره به این مطلب که پرسنل این بیمارستان در راه خدمت رسانی به مردم از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند، افزود: همه‌ی بخش‌های مهم شامل جراحی اعصاب، جراحی عمومی، زنان و زایمان، اطفال، داخلی، قلب، سی سی یو، آی سی یو، سی تی اسکن، ام آر آی و بخش سرطان در بیمارستان فعال است که تنها بخش درمان سرطان سازمان تامین اجتماعی نیز در این بیمارستان است که به درمان بیماران سرطانی می‌پردازد و آن‌ها را مورد شیمی درمانی قرار می‌دهد.

مطالب مرتبط: