مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س): امام خمینی(س)نگین انگشتر جهان اسلام است

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س): امام خمینی(س)نگین انگشتر جهان اسلام است
توکلی، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر امام خمینی (س) به همراه کارکنان و زحمتکشان شهرداری تهران، با حضور در مرقد مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به مقام شامخ امام راحل (س) ادای احترام کردند .
 ضمن بیان این مطلب که عشق به امام خمینی(س) عشق به همه ی خوبی هاست به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس امام خمینی(س) اظهار کرد: خدمت به امام برای ما افتخار است و من به عنوان شهردار حرم امام راحل و کسی ک میزبان زائران ایشان در طی سال هستم، افتخار این را دارم که با مژگان چشمانم، قدوم زائران امام راحل را جارو و نظافت کنم که این مایه ی مباهات من است.
توکلی ادامه داد: در دهه ی مبارک فجر توفیقی نصیب من و همکارانم در بهشت زهرا(س)شد که با حضور در مرقد مطهر امام راحل به ایشان اعلام کنیم که عزت و بزرگی کشورمان را در حال حاضر مرهون زحمات ایشان هستیم و در حقیقت امام راحل مانند چراغ هدایتی بود که ما را به راه اصلی خود دعوت کرد و امیدواریم شرمنده ی امام  و شهدا نباشیم .
شهردار حرم مطهر امام خمینی(س) با اشاره به این مطلب که در طول دهه ی فجر مراسم ملی باشکوهی برگزار شده، خاطرنشان کرد: مسئولان در روز 12 بهمن در حرم امام راحل حاضر شده و به ایشان ادای احترام کردند و سپس در اولین قرارگاه تاکتیکی امام راحل که همان بهشت زهرا(س) است حاضر شدند و در روز پنج شنبه نیز غبارروبی مزار شهدای بهشت زهرا(س)را خواهیم داشت و همچنین اختتامیه ی این مراسمات نیز با پیام پرشور مقام معظم رهبری خواهد بود که طی آن ما به ولایت لبیک خواهیم گفت و تجدید بیعتی با آرمان های امام خمینی(س) و مقام معظم رهبری خواهیم داشت.
این مقام مسئول با فراست و نیک اندیش پیامی نیز به زبان انگلیسی در وصف امام خمینی(س) برای انگلیسی زبانان داشت که مضمون آن بدین شرح است
: Imam khomeini is the gem of Islam worlds ring  امام خمینی(س) نگین انگشتر جهان اسلام است.
 
مطالب مرتبط: