زائر قوچانی: امام خمینی(س) الگویی مناسب برای همه‌ی جوانان است

زائر قوچانی:  امام خمینی(س) الگویی مناسب برای همه‌ی جوانان است

زائر قوچانی گفت: امام خمینی(س) الگویی مناسب و فراگیر برای همه‌ی جوانان است.

محمد حیدری مطلق، زائر قوچانی که به همراه خانواده‌اش در حرم مطهر امام خمینی(س) حضور یافته پس از نماز و زیارت به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حرم مطهر امام خمینی(س) گفت: من در زمان وقوع انقلاب نوجوان بودم اما از اطرافیانم در مورد امام خمینی(س) و اقدامات مهمی که ایشان انجام داده‌اند مطالبی را شنیده بودم و آنچنان شیفته‌ی ایشان شدم که با اینکه در آن زمان سن اندکی داشتم اما تصمیم گرفتم ایشان را از نزدیک زیارت کنم.
این زائر قوچانی ادامه داد: پس از مدتی عضو شورای روستایمان شدم و در یکی از دیدارهای  عمومی که امام با مردم داشتند توانستم به همراه دیگر اعضای شورا امام را زیارت کنم.
وی با اشاره به اینکه مهم‌ترین اقدامی که امام خمینی(س) انجام داد مبارزه با ظلم و فساد بود ادامه داد: امام با مردم رفتار بسیار خوبی داشتند و من برای فرزندانم همواره در مورد خوبی های امام صحبت می‌کنم و دوست دارم مسئولان نظام نیز ادامه دهنده‌ی راه آن بزرگوار باشند.
این زائر قوچانی با ذکر این مطلب که دفعات متعددی به جهت زیارت حرم امام خمینی(س)در این مکان مقدس حاضر شده است افزود: آستان مقدس امام راحل نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است و این حرم جایگاه مقام والایی چون امام راحل را به خوبی حفظ کرده است.

 
مطالب مرتبط: